kontakt
domů
ÚČETNICTVÍ • DANĚ • SPOLEČNOSTI

tel:

+420 606 410 865

e-mail:

Domluvte si schůzku

Máte-li zájem o námi poskytované služby nebo další informace, kontaktujte nás:
Souhlasím s ujednáním

NOVINKY

 Dokument bez názvu

Daňová optimalizace

Daňová optimalizace je legální způsob využití nejvhodnějších prostředků k dlouhodobému snížení daňového zatížení, například pomocí mezinárodního daňového plánování a založení "offshore společností" nebo "onshore společností". Aby však toto daňové plánování skutečně fungovalo a bylo ve všech ohledech legální, nestačí pouze založit "offshore" či "onshore" společnost, ale je třeba provést důkladnou analýzu podnikatelského záměru a nastavit optimalizační strukturu přímo na míru, dle konkrétního podnikání.

Důvody proč si vybrat pro daňovou optimalizaci pomocí mezinárodního daňového plánování právě společnost CBC Group s.r.o.:

  1. Díky naší odbornosti a dlouhodobému působení v oblasti mezinárodního daňového plánování, Vám vždy doporučíme a zajistíme optimální způsob řešení, vedoucí k legálnímu snížení daňové povinnosti. S námi nemusíte mít obavu, že se v budoucnu vystavíte represi ze strany státních orgánů.

  2. Součástí našeho servisu je průběžné poradenství, vedení účetnictví, otevření bankovních účtů, zpracování a podání daňových přiznání, zajištění obchodní adresy, zpracování důležitých dokumentů apd.

  3. Sledujeme veškeré změny v daňové a právní oblasti, které by mohli ovlivnit Vaše podnikání, ať již v pozitivním nebo negativním slova smyslu, a vždy Vám doporučíme vhodná opatření.

  4. Do ceny za služby naší společnosti je zahrnut veškerý výše uvedený servis, na rozdíl od mnohých jiných společností na českém trhu, u nichž cena obsahuje pouze samotné založení zahraniční společnosti, ale veškeré další služby (pokud je vůbec poskytuje) si účtuje za každý úkon zvlášť. Naše cena je tedy konečná a neobsahuje žádné skryté poplatky.

  5. Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi a na budování dlouhodobých vztahů, založených na vzájemné důvěře a spokojenosti s našimi službami. Máte zájem o daňovou optimalizaci od CBC Group s.r.o.? Jednoduše nás kontaktujte.