kontakt
domů
ÚČETNICTVÍ • DANĚ • SPOLEČNOSTI

tel:

+420 606 410 865

e-mail:

Domluvte si schůzku

Máte-li zájem o námi poskytované služby nebo další informace, kontaktujte nás:
Souhlasím s ujednáním

NOVINKY

 Dokument bez názvu

Zahraniční společnosti

Důvody vedoucí k založení zahraniční společnosti mohou být různé. Motivem může být například nízká daňová zátěž, snaha ochránit svůj majetek před organizovaným zločinem, špatným rozhodnutím státní správy či závistivými jedinci, nižší administrativní náročnost podnikání nebo stabilní právní prostředí.

My vám poradíme s výběrem vhodného typu společnosti, zajistíme její založení a správu. Máme dlouhodobé zkušenosti jak se zakládáním offshore i onshore společností, tak i s využitím zahraničních struktur pro daňové plánování.

Dokážeme založit a spravovat společnosti ve všech uvedených jurisdikcích:

Belize

Britské panenské ostrovy

Gibraltar

Hong kong

Dominica

Kostarika

Kypr

Maďarsko

Malta

Panama

Polsko

Seychely

Slovensko

Svatý vincent a Grenadíny

USA – Delaware, Nevada, Wyoming

Velká Británie


Offshore společnosti

Offshore společnosti (daňové ráje) jsou společnosti založené v zemích, kde je možnost využít nulového zdanění příjmů a naprostou anonymitu a diskrétnost. V některých z těchto zemí se nemusí vést účetnictví a podávat daňová přiznání. Společnosti však musí splňovat požadavky dané jurisdikce, tj. mít v zemi sídlo, místního zástupce a platit paušální daň /zpravidla velmi nízkou/.

Offshore společnosti se dají využít v oblasti mezinárodního obchodu; poskytování poradenských služeb; reklamních služeb a zprostředkování. Mezi nejčastěji využívané jurisdikce patří Britské Panenské ostrovy, Seychely, Sv. Vincent a Grenadiny, Gibraltar, Belize, Panama, Bahamy.


Onshore společnosti

Onshore společnosti jsou zahraniční společnosti se sídlem v zemích s klasickým daňovým systémem. K optimalizace jsou využívány slevy na daních, daňová zvýhodnění daného státu. Např. Kypr, kde je daň z příjmu právnických osob 10%.

Onshore společnosti se dají využít při mezinárodním obchodu se zbožím; nákupu a prodeji obchodních podílů společnosti; obchodu s cennými papíry; nákupu licencí, patentů, know-how a zprostředkování. Mezi nejvíce využívané jurisdikce patří Kypr, Malta, Velká Británie, Nizozemí,USA, Nový Zéland.

Založte si zahraniční společnost v některém z "daňových rájů" a optimalizujte tak své daně, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.